Aktualności

PRZEGLĄD PRZEWODÓW WENTYLACYJNYCH ORAZ BADANIE SZCZELNOŚCI INSTALACJI GAZOWEJ 12.11.2019, 00:00

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25.11.2019 r. (poniedziałek) rozpoczynamy przeglądy przewodów wentylacji grawitacyjnej oraz badanie szczelności instalacji  gazowej.

Przegląd prowadzony będzie przez firmę: Zakład Usług Kominiarskich Klink Magdalena z Łukowa, której pracownik posiadał będzie stosowne upoważnienie. 

Prosimy o udostępnienie lokali do kontroli zgodnie z poniższym harmonogramem.

Czytaj więcej

PLATFORMA WYMIANY INFORMACJI (PWI) 04.06.2019, 09:17

PLATFORMA WYMIANY INFORMACJI (PWI)

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mechanik” informuje, że została uruchomiona aplikacja internetowa pod nazwą PWI (PLATFORMA WYMIANY INFORMACJI), za pomocą której możliwy jest zdalny podgląd rozrachunków konta opłat za użytkowanie lokali (zakładka- logowanie do PWI).

 

Zapraszamy wszystkich właścicieli lokali mieszkalnych i użytkowych oraz użytkowników miejsc postojowych o osobiste zgłaszanie się z dokumentem tożsamości do biura Spółdzielni w każdy:

poniedziałek w godz. 800-1900

wtorek-piątek w godz. 800 - 1600

 

Celem uzyskania dostępu do aplikacji PWI, odebrania loginu i hasła.

 

KORZYSTANIE Z  W/W  APLIKACJI, NIE JEST OBOWIĄZKOWE, lecz w przyszłości będzie ona wykorzystywana również do komunikacji z Członkami Spółdzielni.

Zasady utrzymania porządku po zwierzętach domowych 17.05.2019, 13:01

Informujemy, że z dniem 07 marca 2019 roku weszła w życie odpłatność za sprzątanie po zwierzętach domowych należących do mieszkańców naszych zasobów, którzy nie wykonują tego obowiązku.

PLAN REMONTOWY DLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH NA ROK 2019 28.03.2019, 17:37

Szanowni Państwo

 

Poniżej przedstawiamy plan remontowy na rok 2019 budynków wielorodzinnych znajdujących się w zasobach Spółdzielni "Mechanik". Pragniemy również poinformować, że otrzymacie Państwo do wypełnienia ankety z prośbą o przekazanie uwag i sugestii jakie prace czy naprawy należy przeprowadzić w Państwa budynku/osiedlu.

 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Mechanik"

Czytaj więcej